Dantų protezavimas

Dantų protezavimas – tai danties audinių atkūrimas, kai dantys yra pažeisti ar praradę estetinį vaizdą.

Nors įprasta manyti, kad dantų protezavimas atliekamas žmogui netekus vieno ar daugiau dantų, vyresnio amžiaus pacientams, iš tiesų dantų protezavimas gali būti siūlomas ir tada, kai pacientas turi visus dantis, tačiau serga periodontitu, apatinio žandikaulio-smilkininio sąnario ligomis, turi patologinį sukandimą, kuomet dantys yra netekę daug kietųjų audinių. Pastaruoju atveju dantų protezavimu sustiprinami smarkiai pažeistų dantų audiniai.

Pacientai gali rinktis tarp dviejų dantų protezų rūšių – fiksuotų protezų ir išimamų. Fiksuoti protezai pritvirtinami prie likusių žmogaus dantų ar jo dantų implantų (dirbtinių dantų šaknų, kurios įsukamos vietoj netektų dantų ir tarnauja kaip atrama protezui) ir nėra išimami, o išimamus protezus reikia išsiimti dantų valymo metu.

  • Fiksuoti dantų protezai

  • Išimami dantų protezai

  • Laikini dantų protezai

  • Protezavimas ant implantų

  • Kiti protezavimo darbai

Žemiau pateikiamos orientacinės kainos, kurios gali kisti priklausomai nuo darbų sudėtingumo ir apimties. Tikslias kainas galite sužinoti atvykę į kliniką.

Nedelskite – užsiregistruokite į vizitą jau dabar!

Odontologijos klinika „Inmodenta“ įsikūrusi Kaune, Savanorių pr. 271. Susisiekite su mumis telefonu +370 (37) 70 78 19 / +370 687 70 934 (darbo dienomis 9–20 val.) arba registruokitės internetu:

Registruotis internetu

Parašykite komentarą

Užduokite klausimą arba pasidalinkite nuomone. Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.

Komentuoti