Estetinis plombavimas – greita ir efektyvi danties restauracija, danties funkcijų atstatymas.

Estetinis plombavimas – dažniausiai naudojama minimaliai invazyvi estetinės odontologijos procedūra. Atliekant estetinį plombavimą, prarasti danties audiniai atkuriami taip, jog savo forma, spalva, skaidrumu, paviršiaus mikrostruktūra prilygtų natūralaus danties vaizdui net ir esant skirtingam apšvietimui.

Plombavimas yra labiausiai natūralaus danties audinį sauganti procedūra, kurios pagalba ne tik atkuriami nuskilę, sudilę, pažeisti ėduonies dantys, bet ir padailinama natūralių dantų forma, uždaromos diastemos (tarpai tarp dantų), atliekamos senų plombų restauracijos.

Estetinis plombavimas taip pat yra vienas greičiausių būdų pasiekti norimą rezultatą – priklausomai nuo individualios dantų būklės, nauja šypsena galėsite džiaugtis po keleto ar vos vieno vizito odontologo kabinete.

Žemiau pateikiamos orientacinės kainos, kurios gali kisti priklausomai nuo darbų sudėtingumo ir apimties. Tikslias kainas galite sužinoti atvykę į kliniką.

Nedelskite – užsiregistruokite vizitui jau dabar!

Odontologijos klinika „Inmodenta“ įsikūrusi strategiškai patogioje vietoje Kaune, adresu Savanorių pr. 271.

Į vizitą maloniai prašome užsiregistruoti iš anksto. Tai padaryti galite susisiekę su mumis telefonu +370 686 74 476 (darbo dienomis 9–20 val.) arba užpildę išankstinės registracijos formą internetu.

  • Stipri patyrusių gydytojų-specialistų komanda

  • Pažangios technologijos ir medicininė įranga

  • Tik kokybiškiausios sertifikuotos darbo medžiagos

  • Bene patraukliausios kainos Kaune

Pageidaujamas specialistas

Ar esate lankęsi pas šį specialistą anksčiau?
TaipNe

Parašykite komentarą

Užduokite klausimą arba pasidalinkite nuomone. Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.

Komentuoti