Estetinis plombavimas – greita ir efektyvi danties restauracija, danties funkcijų atstatymas.

Estetinis plombavimas – dažniausiai naudojama minimaliai invazyvi estetinės odontologijos procedūra. Atliekant estetinį plombavimą, prarasti danties audiniai atkuriami taip, jog savo forma, spalva, skaidrumu, paviršiaus mikrostruktūra prilygtų natūralaus danties vaizdui net ir esant skirtingam apšvietimui.

Plombavimas yra labiausiai natūralaus danties audinį sauganti procedūra, kurios pagalba ne tik atkuriami nuskilę, sudilę, pažeisti ėduonies dantys, bet ir padailinama natūralių dantų forma, uždaromos diastemos (tarpai tarp dantų), atliekamos senų plombų restauracijos.

Estetinis plombavimas taip pat yra vienas greičiausių būdų pasiekti norimą rezultatą – priklausomai nuo individualios dantų būklės, nauja šypsena galėsite džiaugtis po keleto ar vos vieno vizito odontologo kabinete.

Žemiau pateikiamos orientacinės kainos, kurios gali kisti priklausomai nuo darbų sudėtingumo ir apimties. Tikslias kainas galite sužinoti atvykę į kliniką.

Nedelskite – užsiregistruokite į vizitą jau dabar!

Odontologijos klinika „Inmodenta“ įsikūrusi Kaune, Savanorių pr. 271. Susisiekite su mumis telefonu +370 (37) 70 78 19 / +370 687 70 934 (darbo dienomis 9–20 val.) arba registruokitės internetu:

Registruotis internetu

Parašykite komentarą

Užduokite klausimą arba pasidalinkite nuomone. Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.

Komentuoti