Burnos chirurgija: pažangios technologijos ir patyrę specialistai.

Odontologijos klinikoje „Inmodenta“ atliekamos visos šiuolaikinės burnos chirurgijos procedūros: danties rovimas (sudėtingas / nesudėtingas / operacinis), pieninio danties rovimas, pieninio danties rovimas su nerezorbuotomis šaknimis, danties rovimas lopo operacijos metu, kaulo nulyginimas, alveolito, perikoronarito gydymas, kaulinių išaugų šalinimas, kaulinių defektų užpildymas kaulo pakaitalu, sinuso pakėlimas (atviras), šaknies viršūnės rezekcija ir cistos šalinimas, retrogradinis plombavimas, implanto šalinimas, žaizdos siuvimas, siūlų ištraukimas.

Pažangios technologijos ir specialistų sukaupta patirtis leidžia užtikrinti paciento komfortą ir aukštą gydymo efektyvumą.

Žemiau pateikiamos orientacinės kainos, kurios gali kisti priklausomai nuo darbų sudėtingumo ir apimties. Tikslias kainas galite sužinoti atvykę į kliniką.

Nedelskite – užsiregistruokite vizitui jau dabar!

Odontologijos klinika „Inmodenta“ įsikūrusi strategiškai patogioje vietoje Kaune, adresu Savanorių pr. 271.

Į vizitą maloniai prašome užsiregistruoti iš anksto. Tai padaryti galite susisiekę su mumis telefonu +370 686 74 476 (darbo dienomis 9–20 val.) arba užpildę išankstinės registracijos formą internetu.

  • Stipri patyrusių gydytojų-specialistų komanda

  • Pažangios technologijos ir medicininė įranga

  • Tik kokybiškiausios sertifikuotos darbo medžiagos

  • Bene patraukliausios kainos Kaune

Pageidaujamas specialistas

Ar esate lankęsi pas šį specialistą anksčiau?
TaipNe

Parašykite komentarą

Užduokite klausimą arba pasidalinkite nuomone. Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.

Komentuoti