Kokybiškas ir patikimas protezavimas ant dantų implantų. Šiuolaikinis būdas atkurti prarastus dantis.

Protezavimas ant dantų implantų įmanomas keliais būdais. Vieną dantį pakeitus implantu ir šiam prigijus, po maždaug 3−6 mėnesių jau galima protezuoti vainikėliu. Jei trūksta keleto dantų, sriegiami du ar daugiau implantų, o vėliau ant jų tvirtinama tiltinė protezų konstrukcija. Tai atvejais, kai trūksta visų dantų, į žandikaulį implantuojami 4−6 implantai ir protezuojama bendru sujungtu protezu taip atstatant visą dantų lanką.

Dantų protezavimas ant implantų reikalingas ir tuomet, kai burnoje trūksta dantų, kurie tarnautų, kaip stabilios atramos dantų protezams. Tokiais atvejais juos pakeisti gali ant implantų tvirtinamai protezai.

Implantų protezavimas vyksta tokia eiga: gydytojas nuima dantų atspaudus, pagal kuriuos dantų technikos laboratorijoje pagaminamos individualios konkrečiam pacientui dantų karūnėlės. Implantams protezuoti naudojamos specialios dalys: gijimo galvutė, kuri yra skirta dantenoms suformuoti; atrama (abatmentas), skirtas prie implanto tvirtinti būsimą danties protezą; karūnėlė (vainikėlis) bei kitos protezavimo medžiagos, skirtos užtikrinti, kad gydymo eiga praeitų sklandžiai.

Ant implantų tvirtinami protezai yra patogesni ir stabilesni negu tradiciniai išimami protezai. Jais saugu kąsti ir kramtyti. Be to, ant implantų pritvirtinti protezai atrodo estetiškiau ir yra kur kas lengviau prižiūrimi.

Protezavimas ant dantų implantų:

  • Prisukamas cirkonio monoblokas

  • Prisukamas cirkonio oksido keramikos dantis

  • Prisukamas metalo keramikos dantis

  • Atrama

  • Prisukama laikina plokštelė

Žemiau pateikiamos orientacinės kainos, kurios gali kisti priklausomai nuo darbų sudėtingumo ir apimties. Tikslias kainas galite sužinoti atvykę į kliniką.

Nedelskite – užsiregistruokite į vizitą jau dabar!

Odontologijos klinika „Inmodenta“ įsikūrusi Kaune, Savanorių pr. 271. Susisiekite su mumis telefonu +370 (37) 70 78 19 / +370 687 70 934 (darbo dienomis 9–20 val.) arba registruokitės internetu:

Registruotis internetu

Parašykite komentarą

Užduokite klausimą arba pasidalinkite nuomone. Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.

Komentuoti