Fiksuoti dantų protezai: patogumas, kramtymo efektyvumas ir estetiška išvaizda. Protezai, nesiskiriantys nuo tikrų dantų!

Dantų protezavimas – tai danties audinių atkūrimas, kai dantys yra pažeisti ar praradę estetinį vaizdą. Pacientas gali rinktis tarp trijų rūšių protezų: fiksuotų, išimamų ir laikinų.

Fiksuoti (neišimami) protezai – tai vainikėliai, tiltai, laminatės, užklotai ar įklotai, taip pat fiksuotieji dantų protezai, fiksuojami prie likusių dantų.

Dantų protezavimas fiksuotais protezais išsiskiria didesniu kramtymo efektyvumu. Fiksuoti protezai suteikia gerą, estetišką išvaizdą, taip pat užtikrina lengvesnį kalbėjimą, aiškesnį žodžių tarimą. Dantų protezavimas fiksuotais protezais yra dažniausiai naudojamas gydymo metodas ortopedinėje odontologijoje.

Fiksuoti dantų protezai:

  • Cirkonio monoblokas (protezavimui ant implantų)

  • Cirkonio oksido keramikos dantis

  • E-max keramikos dantis ant presuoto karkaso

  • Lietas dantis

  • Metalo keramikos dantis

Žemiau pateikiamos orientacinės kainos, kurios gali kisti priklausomai nuo darbų sudėtingumo ir apimties. Tikslias kainas galite sužinoti atvykę į kliniką.

Nedelskite – užsiregistruokite į vizitą jau dabar!

Odontologijos klinika „Inmodenta“ įsikūrusi Kaune, Savanorių pr. 271. Susisiekite su mumis telefonu +370 (37) 70 78 19 / +370 687 70 934 (darbo dienomis 9–20 val.) arba registruokitės internetu:

Registruotis internetu

Parašykite komentarą

Užduokite klausimą arba pasidalinkite nuomone. Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.

Komentuoti