Išimami dantų protezai: lengvos, patogios ir kokybiškos plokštelės, beveik nesiskiriančios nuo natūralių dantų!

Dantų protezavimas – tai danties audinių atkūrimas, kai dantys yra pažeisti ar praradę estetinį vaizdą. Pacientas gali rinktis tarp trijų rūšių protezų: fiksuotų, išimamų ir laikinų.

Išimami dantų protezai – plokštelės, dalinės / pilnos estetinės plokštelės, paprasti lanko atraminiai protezai, ar lanko atraminiai protezai su užraktais – skirti pacientams, netekusiems visų ar dalies dantų viršutiniame arba apatiniame žandikaulyje.

Išimamų nepilnų protezų kaina yra santykinai mažesnė už fiksuojamų dantų protezų kainą, tačiau jų gera estetinė išvaizda, patogūs naudoti ir, juos išsiėmus, patogu prižiūrėti. Be abejo, tai reikalauja papildomo kruopštumo ir laiko, palyginus su implantuotų dantų priežiūra. Todėl šis sprendimas gali būti laikinas, kol pasirengiama dantų implantacijai.

Išimami dantų protezai:

  • Plokštelė

  • Termoplastinė plokštelė

  • Lanko atraminis protezas

Žemiau pateikiamos orientacinės kainos, kurios gali kisti priklausomai nuo darbų sudėtingumo ir apimties. Tikslias kainas galite sužinoti atvykę į kliniką.

Nedelskite – užsiregistruokite į vizitą jau dabar!

Odontologijos klinika „Inmodenta“ įsikūrusi Kaune, Savanorių pr. 271. Susisiekite su mumis telefonu +370 (37) 70 78 19 / +370 687 70 934 (darbo dienomis 9–20 val.) arba registruokitės internetu:

Registruotis internetu

Parašykite komentarą

Užduokite klausimą arba pasidalinkite nuomone. Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.

Komentuoti