Profesionali burnos higiena sodos perlais ir ultragarsu – efektyvi apsauga nuo ėduonies ir dantenų ligų

Profesionali burnos higienos procedūra – viena efektyviausių profilaktinių priemonių, apsaugančių nuo dantų ėduonies, gleivinės ir periodonto ligų. O svarbiausia tai, kad po burnos higienos procedūros dantys bus visapusiškai gražesni ir baltesni.

Profesionalios burnos higienos metu yra šalinamos kietosios ir minkštosios dantų apnašos. Kietosios apnašos pašalinamos ultragarsiniu skaleriu bei specialiais rankiniais instrumentais. Minkštosios apnašos ir pigmentinės dėmės šalinamos oro abrazijos būdu. Po šios procedūros dantys atgauna savo natūralią spalvą. Vėliau dantys yra poliruojami su švelnia abrazyvine pasta su besisukančiomis gumytėmis ir šepetėliais.

Burnos higienos procedūrų kompleksą sudaro:

  • Konkrementų pašalinimas instrumentais

  • Dantų akmenų šalinimas ultragarsu

  • Apnašų valsymas sodos perlais (nupūtimas sodapūte ir poliravimas)

  • Remineralizuojantis kremas

  • Konsultacija dėl taisyklingos individualios higienos

  • Burnos higienos priemonių parinkimas

Žemiau pateikiamos orientacinės kainos, kurios gali kisti priklausomai nuo darbų sudėtingumo ir apimties. Tikslias kainas galite sužinoti atvykę į kliniką.

Nedelskite – užsiregistruokite į vizitą jau dabar!

Odontologijos klinika „Inmodenta“ įsikūrusi Kaune, Savanorių pr. 271. Susisiekite su mumis telefonu +370 (37) 70 78 19 / +370 687 70 934 (darbo dienomis 9–20 val.) arba registruokitės internetu:

Registruotis internetu

Parašykite komentarą

Užduokite klausimą arba pasidalinkite nuomone. Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.

Komentuoti